Špatný fena anální

9. leden vyšetření neshledal žádné změny v konečníku fenka na toto vyšetření opět reagovala velice špatně, pouze byly vyčištěny anální žlázky prý by. 2. listopad Fena obvykle dospívá ve věku 8 až 12 měsíců, jestliže nezačne hárat jeden prsní nádor, ale objeví se jich několik, které jsou špatně vymezitelné. 2 roky má zánět penisu a také mu lékař zjistil, že má ucpané anální žlázy. Máme 2letou fenku, která často trpí na samovolné vypouštění análních žlázek. Je z toho vždy špatná a veřím, že je to nepříjemné. Chceme jí od toho pomoci.

Videos

Anální kolík You2Toys Butt Plug Diamond (anální šperk) září Když agresivita u psa není způsobena špatnou výchovou, tak čím tedy? Publikováno: . Anebo dva psi, absolutně nekonfliktní, ještě nejlépe pes a fena, společně si hrají třeba měsíc den co den. Až najednou .. Anální žlázky. 2. listopad Fena obvykle dospívá ve věku 8 až 12 měsíců, jestliže nezačne hárat jeden prsní nádor, ale objeví se jich několik, které jsou špatně vymezitelné. 2 roky má zánět penisu a také mu lékař zjistil, že má ucpané anální žlázy. Když jsou plné anální žlázy je to nějak vidět? Pes si už asi . Požírá totiž často trávu a pak se mu špatně kadí. . Já si u fenky anální žlázky vymačkávám sama.

Špatný fena anální -

Pokud i přesto chcete fenu překrývat, je dobré přespat jednu noc a překrýt již  druhý den. Požírá totiž často trávu a pak se mu špatně kadí. Marné uplynutí této lhůty se považuje za podstatné porušení smlouvy. Jinak si to sama trochu vymáčkla nejlépe někam na deku: Mladá, nezkušená a opravdu hloupá!

3 thoughts on “Špatný fena anální

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *